قوانین و مقررات

[vc_row][vc_column][hm_title type=”main_title” icon=”ico-layout6″ footer=”line_icon” align=”center”]قوانین و مقررات[/hm_title][hm_section][hm_column col=”6″][vc_single_image image=”5033″ img_size=”200×200″ alignment=”center”]

[/hm_column][hm_column col=”6″][vc_column_text]

قوانین و مقررات عمومی دیجی محتوا

وب‌سایت دیجی محتوا مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند و شرایط و قوانین عمومی استفاده ازخدمات وب‌سایت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده می‌باشد. کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از وب‌سایت دیجی محتوا به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقرارت وب‌سایت فرامحتوا بوده و کاربر مسؤلیت مطالعه مستمر صفحه قوانین و اطلاع از تغییرات احتمالی در قوانین وب‌سایت را پذیرفته است.


قوانین و مقررات اختصاصی دیجی محتوا

• وب‌سایت دیجی محتوا تعهد می‌نماید پس از پرداخت آنلاین و نهایی شدن فرایند خرید، محتوای انتخاب شده را در زمان تعیین شده تولید نماید.

• نمونه کارهای استفاده شده در وب‌سایت دیجی محتوا متعلق  به این سایت بوده و به سفارش مشتریان طراحی و تولید شده است، استفاده به هر نحو از این نمونه‌ها بدون ذکر منبع، غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

• مسؤلیت صحیح بودن اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت‌نام بر عهده‌ی خود مشتریان و کاربران خواهد بود.

• در مورد اطلاع از زمان تحویل محتوای خریداری شده بعد از ثبت‌نام، با کارشناسان وب‌سایت دیجی محتوا تماس حاصل نمایید.

• با توجه به الزامی بودن اطلاعات شما برای تکمیل فرایند خرید، وب‌سایت دیجی محتوا امنیت اطلاعات خصوصی شما را تضمین می‌نماید و تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری طلاعات خصوصی افراد می‌نماید.

• پس از ثبت سفارش شما در وب‌سایت، تماس کارشناسان دیجی محتوا و تعیین جلسه هماهنگی در صورت لزوم، فرایند تولید محتوای درخواستی آغاز می‌شود و کنسل کردن سفارش بعد از آن مستلزم پرداخت جریمه خواهد شد.

[/vc_column_text][/hm_column][/hm_section][/vc_column][/vc_row]